להילחם ב- OCD

החיים עם OCD

הרצאה

החיים עם OCD

"מתי בפעם האחרונה הרגשת שהעולם גדול עלייך?
שהפחד מונע ממך לחיות באמת?
שיש לך מה להגיד, אבל אין מי שיקשיב?

הייתי שם.
עברתי את זה.

שמי אור לב, יש לי OCD, וזה הסיפור שלי."

ההרצאה מספרת על סיפור חייה של אור מרגע הופעת ה-OCD, דרך ההסתרה והבושה ועד להוצאת ספר וראיונות בטלוויזיה על המורכבות של החיים בצל ההפרעה. 

איך מתמודדים עם OCD בבית הספר? מה עושים בתיכון כשכולם מבלים ואת לא יכולה? להתגייס או לא? איך עוברים את השירות הצבאי? האם אפשר לעבוד כמו כולם? מה עם תואר? 

על כל השאלות האלה ועוד תקבלו תשובות בהרצאה.

למי ההרצאה מתאימה?
  • למתמודדים עם OCD, בני משפחה וחברים.
  • לפסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדי שיקום וכדומה.
  • לכל אחד ואחת שהרגישו או מרגישים שהעולם הוא מקום שלעתים גדול עליהם; לכל מי שתוהה איך קמים ממשבר, צומחים ממנו, ובונים ממנו חיים חדשים. 
 

מעוניינים להזמין הרצאה לארגון שלכם? הרצאה ביתית לחברים? הרצאת זום אישית? שלחו הודעה ואצור אתכם קשר בהקדם.

המלצות

"בהרצאה סוחפת ונוגעת, חושפת אור לב את סיפור חייה שבין הכאב ליופי, החרדה לאומץ והייאוש לתקווה."
אורן
אור היקרה ברצוננו להודות לך מקרב לב על הרצאה מרתקת מרגשת ומעוררת השראה שהעברת אצלנו ב"לבב חברתי"
קתי ג'ורג'י סמואל
מנהלת הדרכה בלבב חברתי
"היה מעניין מאוד, הסיפור שלך מעורר השראה!"
ליאם
תודה רבה לך על הרצאה מעוררת השראה. סחפת את כל המשתתפים עם הסיפור האישי והמרגש שלך. העברת את ההתמודדות והקושי בצורה הכי טובה שיש
שלי
אור המהממת הגיעה לקבוצת שכולו טוב להעביר הרצאה על OCD. החיבור בין המשתתפים לאור היה טבעי! ממליצה בחום על ההרצאה, היא הצליחה לגרום למשתתפים לשתף והיא פשוט מעוררת השראה!
ליאת ארמי
הייתה לי הזכות לשמוע ולהשגיל מהרצאה מרגשת אשר מונגשת להפליא של אור לב המקסימה. אור לב יקירה, תודה גדולה. הרצאה חובה לכולם/ן.
נעמי בן משה
עיריית ראשל"צ
אני אמא לבת עם OCD. אמנם התסמינים שונים משלך אבל את מאפשרת לי באופן נדיר ולא אמצעי להבין את עולם אנשים הOCD. כ"כ רוצ להודות לך על הפתיחות והאומץ. את מדהימה! וגם סופר אינטיליגנטית עם רגישת ואוו, ומותק ממש ויפהפייה כבונוס. מחזיקה לך אצבעות ומאחלת שהנמפש תתגבר על כל צרה, מגיע לך. רק מלראות אותך ואת הכנות שובת הלב, קשה לחשוב על מישהי/ו יותר ראויים ממך לטוב ולשפע, אהבה והצלחות ויכולת להתגבר על כל קושי. מסירה בפנייך את הכובע ממש!
פנינה